GBP370.34EUR321.20USD286.33CHF281.32AUD201.81DKK43.02JPY2.56CAD212.92NOK33.43SEK30.61CZK12.48PLN74.89HRK43.27RON67.56TRY48.83
Kína: az első negyed növekedése meghaladja a várt 6.4%-ot
A VW korábbi vezérigazgatóját is megvádolták a kibocsátási botrány kapcsán
index.hu
Simán nyerte a City a manchesteri derbit

2-0-ra verték az Old Traffordon a Unitedet, innentől az ő kezükben van a bajnoki cím sorsa.
hvg.hu
Rangadót nyert, közel a bajnoki címhez a Manchester City
A Manchester City vendégként 2-0-ra legyőzte városi riválisát, a Manchester Unitedet, így a 31. fordulóból pótolt rangadó megnyerésével ismét élre állt az angol labdarúgó-bajnokságban.
NFL - Rekordfizetést kapott a liga legjobb rúgója
Rekordfizetést kapott Justin Tucker, a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) legjobb rúgója.
index.hu
Azt beszéltük, hogy engedjük el a kezünket, azt is tettük
Minden magyar kiesett az asztalitenisz-vb-n. Madarászék nagy meccsen búcsúztak.
index.hu
A Bayern őrült meccsen jutott be a Német Kupa döntőjébe
A Werder Bremen egy perc alatt dolgozott le kétgólos hátrányt, végül 3-2 lett a Bayernnek.
index.hu
Az Atlético elnapolta a Barca bajnokavatását
Derekasan küzdött a Valencia, de nem tudták megállítani Griezmannékat.
index.hu
Mikler brillírozott, a továbbjutás küszöbén a Veszprém a BL-ben
Idegenben verték meg hat góllal a Flensburgot, jövő héten hazai pályán juthatnak a négyes döntőbe.
index.hu
Alaphillipe fogvicsorgatva nyert a kíméletlen emelkedőn
Alig több mint egy kilométer a Mur de Huy, de kikészíti a bringásokat a Fleche Wallone-on.
hvg.hu
Elképesztő sorozata szakadt meg a Fradinak
A Siófok 30-29-re győzött a Ferencváros otthonában a női kézilabda NB I. szerdai játéknapján. Ez közel nyolc éven át csak az ETO-nak sikerült.
hvg.hu
Fél lábbal a BL négyes döntőjében a Veszprém
Nagy Lászlóék 28-22-re győztek a német Flensburg-Handewitt otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első, szerdai mérkőzésén.
Isztambuli tenisztorna - Babosék a negyeddöntőben
Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán negyeddöntőbe jutott a 250 ezer dollár (71 millió forint) összdíjazású isztambuli salakpályás női tenisztorna párosversenyében.
index.hu
Egy kínaiverő franciáért tombolt a pingpong-vb közönsége
Gauzy kiejtette a világranglista másodikját. 2003 után először biztosan nem két kínai döntőzik.